#1 2008-01-24 20:26:22

Pawin

Gracz

Punktów :   
sitter: coli

To ja zaczne

Jakoś słabo na forum ale nic ja bede pisał

Mam na imie Marek ... Mieszkam w Tarczynie... studiuje szczęśliwie zareczony (Coli moja narzeczona ) Pzdr

Offline

 

#2 2008-01-25 11:57:29

marcin.r27

Gracz

Punktów :   

Re: To ja zaczne

To może teraz ja się przedstawię. Mam na imię Marcin od 6 lat już mgr, podobnie jak Marek szczęśliwie zaręczony, od kwietnia będę Łodzianinem, a do tego czasu mieszkam i pochodzę z Garwolina.

Offline

 

#3 2008-02-01 23:19:15

potyfar

Administrator

Punktów :   

Re: To ja zaczne

No ja też coś dorzucę. Tak naprawdę nie mam na imię Potyfar:), tylko Grzesiek. Mieszkam w Kamiennej Górze (to miasto w ładnej kotlinie między Wałbrzychem a Jelenią Górą). Parę ładnych latek jestem żonaty (żona nie gra w traviana i nie rozumie, czym się tak podniecam ), mam córkę uczęszczającą do zerówki (dla niej travian to "gra w pizzę" - tak wg. niej wygląda grafika osady . Ja jestem inżynierkiem, projektuję różne rurki, pracuję w biurze projektowym. W międzyczasie oczywiście grywam w traviana . Howgh

Offline

 

#4 2008-02-09 00:06:44

magbomba

Gracz

Punktów :   

Re: To ja zaczne

To pierwsza kobieta dorzuci coś od siebie ;-)
Na chrzcie dano mi Magdalena. Mam prawie 35 lat. Mieszkam w Warszawie. Pracuję jako analityk biznesowy od 13 lat w tej samej firmie. Mężatka. Obecnie wychowuję prawie półrocznego bąbla o imionach Antoni Ryszard i dlatego zdarza się, że nie zaglądam na Traviana codziennie, jednak staram się robić to jak najczęściej.

Offline

 

#5 2008-02-18 21:12:10

Ernesto

Gracz

Punktów :   

Re: To ja zaczne

i druga kobieta co nieco napisze o sobie

Konto Ernesto nie było założone przeze mnie...otrzymałam je od osoby, która zrezygnowała. Wcześniej byłam właścicielka innego konta, ale niestety wskutek pewnych okoliczności musiałam je zlikwidować (trochę żałowałam, no ale cóż...). Mam na imię Joanna. Wkrótce skończę 26 wiosenek. Od urodzenia mieszkam na Pomorzu (okolice Koszalina). Zajmuję sie kontrolą artykułów żywnościowych...
Pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-02-19 07:53:09

robbo

Gracz

Punktów :   

Re: To ja zaczne

Mam na imię Robert, lat (prawie) 32, kawaler. Miejsce zamieszkania Śląsk a konkretnie Gliwice. Z zawodu prawnik.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanum.pun.pl www.shinobirpg.pun.pl www.playmoviefree.pun.pl www.wsap2010.pun.pl www.lgkm380.pun.pl