#1 2008-02-05 17:42:31

salamander

Gracz

Punktów :   

Podziękowania

Witam wszystkich
Chciałem Wam serdecznie podziękować za wsparcie i współpracę jakie doświadczyłem będąc członkiem NWO-OL. Moja decyzja jest podjęta tylko po części ostatnimi wydarzeniami. Po prostu osady mam na peryferiach sojuszu. Marsz wojsk trwał przeważnie 2-3 dni. Postanowiłem poszukać sojuszu bliżej mnie. Oczywiście w koalicji NWO. Życzę Wam wiele sukcesów w offie i deffie. Pozdrawiam. Trzymajcie się !

Offline

 

#2 2008-02-05 20:29:09

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Podziękowania

Rozumiem decyzję spowodowaną odległością i inną ćwiartką niż większość.
Kilka osób zostało w twojej okolicy, więc w razie czego ci jeszcze pomogą.
Póki co nie zabieram ci praw oglądania forum, więc możesz nas odwiedzać i pisać tutaj.
pozdr


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#3 2008-02-05 21:37:55

neshenti

Gracz

Punktów :   

Re: Podziękowania

Witajcie,
niestety tak się zdarzyło, iż nawał pracy oraz uwarunkowania rodzinne zmusiły mnie do podjęcia decyzji o usunięciu konta. Cieszę się, że mogłam walczyć razem z Wami oraz być w takim sojuszu, chociaż nie trwało to zbyt długo. Niestety nie mogę narazić nikogo na siterowanie mojego konta przez kolejne 2 miesiące, bo wtedy gra nie miałaby sensu.
Życzę Wam sukcesów i oczywiście zdobycia Cudu.
A teraz wiadomośc dla kreta - życzę żeby Cię zrównali z ziemią z całego serca ))

Pozdrawiam w szczególności: 7JACEK7, Comancha vel Leszczyk30, tomi742, oczywiście Rybcię

Dziękuję za grę i jakby ktoś chciał napisać to moj nr gg ma 7JACEK7

Offline

 

#4 2008-02-06 21:17:30

salamander

Gracz

Punktów :   

Re: Podziękowania

rybcia1 napisał:

Rozumiem decyzję spowodowaną odległością i inną ćwiartką niż większość.
Kilka osób zostało w twojej okolicy, więc w razie czego ci jeszcze pomogą.
Póki co nie zabieram ci praw oglądania forum, więc możesz nas odwiedzać i pisać tutaj.
pozdr

Dzięki za zrozumienie i pozostawienie praw do forum. Ja nigdy nie zapominam z jakich sojuszy się wywodzę. Jeśli kiedykolwiek ktokolwiek z Was będzie potrzebował pomocy - piszcie. Chętnie pomogę. "Niech moc będzie z Wami".

Offline

 

#5 2008-02-07 21:50:08

potyfar

Administrator

Punktów :   

Re: Podziękowania

Może późno się odzywam, ale:
- salamander - powodzenia w nowym sojuszu, lej MC jak tylko możesz ;
- nashenti - powodzenia w realu. Dzięki za wspólną grę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emigrant.pun.pl www.cien-kage.pun.pl www.seekanddestroy.pun.pl www.jackson.pun.pl www.admlazarski.pun.pl