#1 2008-02-03 10:42:14

salamander

Gracz

Punktów :   

Źle się dzieje

Powiem szczerze, że tak jak w życiu każdy z nas oczekuje stabilizacji. Jak prowadzę wojnę to wiem z kim przeciw komu. Mam większość woja u kogoś. Jednych atakuję, innych bronię. Ale w takim wypadku jak co jakiś czas całe podstawy sojuszu są naruszane to muszę się zastanowić czy to ma sens. Teraz nawet nie jesteśmy NWO. Daleki jestem od jakiejkolwiek zdrady, ale trzeba się zastanowić nad zmianą sojuszu. To jest gra strategiczna. STARTEGICZNA - czyli uwzględniająca długotrwałe cele. Jak tu cokolwiek planować. Jak znów będę musiał wysłać wojo na kogoś, to przecież sie 3 razy zastanowię czy wysyłać, bo zanim wojo dojdzie może się okazać, że atakuję sojusznika, albo sam już nie mam sojuszu, albo co innego. Wybraliśmy prezydenta - to go kurna szanujmy. Jeśli mamy mu coś do zarzucenia - to mu pomóżmy a nie wieszajmy psów. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. A gwarantuję Wam, że ktoby nie był nowym prezydentem Ameryki nie odkryje. Będzie miał te same problemy. Ogólnie przekazując moje odczucia - nie podoba mi się to. Inne sojusze, jak zobaczą co się u nas dzieje, to nas zjedzą. Przecież to jakaś "pieprzona" wojna domowa.

Może tylko ja tak widzę. Ale proszę o opinię każdego

Offline

 

#2 2008-02-03 11:41:29

Ernesto

Gracz

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

Zgadzam się z Tobą salamander...wszyscy z Nas dążą do stabilizacji. Nie mam nic do 7JACEK7, ale troche nieładnie z Nami postąpił Czy nie można było tak ważnej decyzji podjąć wspólnie? Jednemu graczowi odechciało sie dalszej gry, to reszta też ma cierpieć!?          Po co była ta zmiana nazwy sojuszu, zrywanie sojuszy z innymi koalicjami? Może od razu wszyscy powinnismy polikwidować konta? Rozumiem, że WÓDZ sojuszu nie ma lekkiego "życia" - za duzo spraw na głowie, pretensje innych graczy itp. itd., ale nie mozna było tego "przedyskutować"!? Wkrótce koniec gry na s5 i nie wiem czy w zaistniałej sytuacji w ogóle warto dalej grać
Najlepiej tak na sam koniec sie poddać Może po prostu 7JACEK7 zadecydował za Nas wszystkich o takim posunięciu i ma nadzieję, że rozpoczniemy nowa grę na s12 tak jak On to zrobił  
ehh...szkoda słów...

Offline

 

#3 2008-02-03 13:38:03

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Źle się dzieje

Piszcie co robimy, bo do wieczora trzeba podjac decyzje zanim sie nami inni zainteresuja...


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#4 2008-02-03 14:46:51

cojaturobie

Gracz

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

Spróbuj utrzymać sojusz w całości. Potraktujmy 7jacek7 jako zdrajcę, tak przedstawmy sprawę NWO i wróćmy do nich. Według mnie nie powinien cały sojusz cierpieć za jednego gracza. A wciąż jesteśmy na 25 pozycji. Póki co zostaję.

Offline

 

#5 2008-02-03 15:00:42

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Źle się dzieje

mysle, ze jestesmy na dobrej drodze, by sie utrzymac i tak tez pewnie bedzie. potem bedzie trzeba zrobic lekka reorganizacje, by bylo troche lepiej.


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#6 2008-02-03 15:44:12

wooster

Rada

Punktów :   
sitter: tomi742

Re: Źle się dzieje

Postapienie 7JACEK7 prawdopodobnie bylo wywolane tym co napisalem na forum s12, moim zdaniem nie powinien tak postapic na s5, jak juz to powiedzmy "zajechac" mnie na s12, a nie utrudniac zycie sojusznikom na s5 bo to nie tedy droga, w kazdym razie ja zostaje i mam nadzieje ze damy rady


Nie ogladaj sie za siebie bo Ci z przodu ktos... ten tego oczy wykluje.

Offline

 

#7 2008-02-03 17:03:45

kabanek

Rada

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

WITAJCIE, PO RAZ PIERWSZY UDZIELAM SIE NA FORUM, SZKODA ZE TAK POZNO I W TAKIEJ SPRAWIE. ROZMAWIALEM Z SATRO, ROZMAWIALEM Z MARKIEM, WEDLUG MNIE ZACHOWAL SIE JAK DZIECKO KTOREMU CHCIANO ZABRAC ZABAWKI! JA MAM JEDNAK NADZIEJE ZE WROCI DO NAS I WSZYSTKO BEDZIE OK. NIC NIE WIEDZIALEM O TEJ SYTUACJI A PEWNIE JAK WIECIE RAZEM Z NIM PRACUJE I RAZEM TWORZYMY ZGRANA PACZKE (JESZCZE LESZCZYK30 A OBECNIE COMACHE)
CIEZKO OCENIC TO CO ZROBIL ALE JESLI NAWET NIE WROCI TO MUSIMY SIE TRZYMAC RAZEM BO NAS ROZJADA INNI NAWET NWO. NA TYM ETAPIE GRY NIE MA JUZ SLABYCH SA TYLKO PRZEGRANI.
SZKODA TYLKO ZE NIC NIE WIEDZIALE BI BYM MU NAKOPAL DO DUPY, SAM MAM WKLAD A ZALOZENIE SOJUSZU I TEZ SIE CZUJE JAK BY MI W PLECY NOZ WBITO.
PAMIETAJCIE NIE MA CO POCHOPNIE PODCHODZIC DO SPRAWY BO POSPIECH JEST ZLYM DORADCA

KABANEK

Offline

 

#8 2008-02-03 19:54:20

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Źle się dzieje

No to już problemy rozwiązane, chociaż mamy przymierze z TOG, teraz reszta w naszych rękach.


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#9 2008-02-03 20:23:06

SeSim

Gracz

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

Ja co prawda jestem w sojuszu od nie dawna i to w dodatku bliżej końca listy pod kątem popa więc za dużo tu się nie będę mądrzył... ale po prostu nie rozumiem tego całego zamieszania. Czy my naprawdę nie jesteśmy tacy zgrani? Odkąd tutaj przyszedłem to właśnie miałem totalnie inne zdanie. Zaskoczony byłem organizacją. Co prawda na forum za dużo się nie dzieje, ale poprzez wiadomości w grze dotyczące koordynacji ataków miałem właśnie wrażenie dobrze funkcjonującej maszyny. Być może się mylę... no nie wiem, ja prawie zawsze przesyłałem jednostki tam gdzie była potrzeba. Wiadomo, nie zawsze człowiek da radę, ale się starałem. Jeżeli chociaż połowa sojuszu robiło tak samo jak ja, to uważam, że oznacza to całkiem wysoką skuteczność i dyscyplinę. 7JACEK7 chyba nie wie jak wygląda burdel w sojuszu Poprawcie mnie jak się mylę...

Offline

 

#10 2008-02-03 21:42:02

Ernesto

Gracz

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

rybcia1, kabanek

Offline

 

#11 2008-02-03 21:43:37

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Źle się dzieje

SeSim napisał:

Ja co prawda jestem w sojuszu od nie dawna i to w dodatku bliżej końca listy pod kątem popa więc za dużo tu się nie będę mądrzył... ale po prostu nie rozumiem tego całego zamieszania. Czy my naprawdę nie jesteśmy tacy zgrani? Odkąd tutaj przyszedłem to właśnie miałem totalnie inne zdanie. Zaskoczony byłem organizacją. Co prawda na forum za dużo się nie dzieje, ale poprzez wiadomości w grze dotyczące koordynacji ataków miałem właśnie wrażenie dobrze funkcjonującej maszyny. Być może się mylę... no nie wiem, ja prawie zawsze przesyłałem jednostki tam gdzie była potrzeba. Wiadomo, nie zawsze człowiek da radę, ale się starałem. Jeżeli chociaż połowa sojuszu robiło tak samo jak ja, to uważam, że oznacza to całkiem wysoką skuteczność i dyscyplinę. 7JACEK7 chyba nie wie jak wygląda burdel w sojuszu Poprawcie mnie jak się mylę...

No ciekawa wypowiedź. No jak widać bez wodza też sobie dobrze poradziliśmy i nie straciliśmy pozycji ani ludzi (ci co odeszli zapewne wrócą). No cóż, może forum małe aktywne, ale ważne, że czasem coś się na nim dzieje:)
Co do burdeli w sojuszu, też kilka odwiedziłam i szczerze mówiąc, były gorsze i lepsze. Ten w sumie od początku mi się średnio podobał, może i nadal tak jest, ale głównie przez odejście mojego sąsiada - Lorda. Też tu długo nie jestem i im bardziej się ludzi poznaje, tym jest lepiej. Ciągle nie wiem, czemu tak strasznie się upieramy przy niszczeniu mc astr@. Tyle różnych wrogów wokół, tyle wiosek do zniszczenia, ale cóż, jakieś założenia muszą być. Mam nadzieję, że im dłużej tutaj będziemy, tym lepiej nam będzie szło.


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#12 2008-02-07 17:38:37

dario235

Gracz

Punktów :   

Re: Źle się dzieje

????????????????????????????????????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagadki.pun.pl www.dadex.pun.pl www.frag-cs.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl