• Index
  •  » Cud
  •  » Jak budować osadę przy cudzie ?

#1 2008-01-13 19:01:36

potyfar

Administrator

Punktów :   

Jak budować osadę przy cudzie ?

No właśnie!
Przyznam, że pierwszy raz gram w travian i przy cudzie jeszcze nie robiłem
Na jakie wojo postawić w osadzie ? Off, czy deff ? Czy może kompletnie w ekonomię pójść ? Jak może wyglądać współpraca osad przy koordach -125, -125 ? Czy będzie jakiś podział zadań, czy cóś ? Czy przygotowywać się do szturmowania koordów -125, -125 ?
Czy skarbiec, który wzniosłem w jednej z moich osad przyda się na coś (no wiem, że służy do przechowywania planów, ale pytanie, czy akurat plany u mnie zagoszczą)? Czy mogę go spokojnie zdemontować (jak na razie nie zauważyłem, żeby mi się do czegoś przydał)?
Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat, albo może uczestniczył w budowie cudu (lub może nawet uczestniczył w sojuszu, któremu udało się ukończyć cud), to wypowiedź chętnie usłyszę.
FAQ na ten temat czytałem, ale wolałbym posłuchać kogoś, kto przy cudzie już robił...

Offline

 

#2 2008-01-13 19:35:19

rybcia1

Administrator

Punktów :   
sittuję: kabanek

Re: Jak budować osadę przy cudzie ?

no to w skrócie:
W stolicy i 15crop - offik, chyba ze stolica w 15 cropie to tylko w niej, reszta def. mozna sobie wyspecjalizowac wioski - def z konnica i def z piechota. Ekonomia dobra sprawa tez, jak nie przesylasz surki ze stolicy. Koszary/stajnie (+duże) najlepiej jak chodza 24/7, ale to sie tylko 15crop nie stolicy udaje, a na def az zal jej marnowac.
Wspolpraca przy kordach -125: Glownie przesylanie zboza do cudu i produkcja lotnego defa, reszta bedzie ustalona przez satro, jak bedzie wioska natarow zdobyta.
Skarbiec - pojawia sie wioski z planami konstrukcyjnymi, jesli wejdziesz w taka z wojskiem i z bohaterem po zniszczeniu w niej skarbca, twoj bohater zabiera plany. Masz je wtedy w wiosce, kazdy, kto ma skarbiec, widzi to i bedzie chcial je odbic, bo potrzeba 2 by wybudowac cud. Wiec albo wielkiego defa sie trzyma u ciebie i jestes na zmiane z sitterami non-stop, albo sie nie bawisz w takie rzeczy.
Jak bede miala czasu wiecej, to napisze dokladnie instrukcje co i jak, a przed wejsciem planow wszyscy zobacza info o cudzie od MH.


Jestem administratorką, ale to nic nie znaczy.
Zawsze niefrasobliwa i sprzeciwiająca się wszystkiemu.
Podpadniesz - dostaniesz bana

Offline

 

#3 2008-01-13 20:15:35

potyfar

Administrator

Punktów :   

Re: Jak budować osadę przy cudzie ?

Dzięki za info, trochę się rozjaśniło

Offline

 
  • Index
  •  » Cud
  •  » Jak budować osadę przy cudzie ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tmbadboys.pun.pl www.skorpionots.pun.pl www.ls-mods-2011.pun.pl www.daclan.pun.pl www.pokelandia.pun.pl